Fundacja Qualitas, powołana do życia kila lat temu w jednym tylko celu – aby promować jakość, z dumą prezentuje nowy, nieznany wcześniej w Polsce, projekt europejskiego certyfikatu jakości. Biało-czerwone Godło potwierdza najwyższą jakość i gwarantuje klientom, także globalnym, stan zachwytu z nabycia oznaczonego w ten sposób produktu lub usługi. Edycja 2021 już wystartowała.
EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® jest nowatorską kontynuacją dotychczasowego projektu fundacji, czyli Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU. Po 12 latach i ponad 1000 nagrodzonych laureatów przyszedł czas na jakościową i merytoryczną zmianę oraz wyjście poza krajowe ograniczenia.
Towarzysząc przedsiębiorcom przez ostatnie lata, wspierając ich i pomagając im, coraz częściej spotykaliśmy się z sytuacją, gdy firmy dynamicznie się rozwijające szukają partnerów w Europie i dalej, poza nią. Wychodząc im naprzeciw, ale także – co chcemy mocno zaakcentować – dążąc do wzmocnienia wizerunku polskich producentów, usługodawców i innowatorów także w Polsce, zdecydowaliśmy o zmianie.