21 marca 2018 r. w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi odbędzie się IV Europejski Kongres Jakości. Jest to cykliczna impreza organizowana przez Fundację Qualitas, która wpisuje się w kalendarz europejskich wydarzeń związanych z jakością. Sukces poprzednich edycji Kongresu pozwala wyznaczać kierunki rozwoju jakości, dlatego tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Future of the Quality”.

Ideą Kongresu jest propagowanie wartości, które są mocno związane z jakością. Wzorem lat ubiegłych, w programie zaplanowano cykl prelekcji tematycznych i paneli poświęconych jakości, doskonaleniu, rozwojowi rynku pracowników, innowacyjności w kontekście jakości oraz roli kobiet w biznesie. Będzie mowa o jakości w zarządzaniu firmą i prezentacja zagadnień wokół tego tematu.

Fundacja Qualitas kontynuuje ideę organizacji Kongresu w poszczególnych regionach. Po Katowicach, tym razem spotkanie odbędzie się w Łodzi. Miejsce to nawiązuje bardzo mocno do tradycji filmowej, co pozwala stworzyć niepowtarzalną atmosferę przedsięwzięcia. Wydarzenie podsumuje całoroczne działania firm związane z jakością. To spotkanie jest również bardzo dobrym sposobem na wymianę doświadczeń i pozyskanie nowych kontaktów biznesowych.

Także w IV edycji, Kongres wspierać będą zaangażowani partnerzy i patroni. Dzięki rozpoznawalnym markom, możliwe jest dotarcie z uniwersalnymi wartościami do szerokiego grona odbiorców.

Więcej informacji: www.jakoscroku.pl