Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami rządu i ministra zdrowia oraz ogłoszonym stanem epidemii informujemy, że nadal pracujemy ale zdalnie. Można się z nami skontaktować via email, telefon lub za pośrednictwem social mediów – szczegóły znajdują się na stronie fundacjaqualits.pl

Wszystkie projekty promując jakość w edycji 2020 trwają a zgłoszenia są przyjmowane na bieżąco. Zapraszamy do współpracy!

W tych trudnych czasach pamiętajmy, że jakość nie kończy się nigdy a każda epidemia ostatecznie przeminie.

Życzy Państwu dużo zdrowia

Audytorzy i Zarząd Fundacji Qualitas

PATRONAT KLUBU POLSKIE FORUM ISO 9000

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Zarząd KPFISO 9000 udzielił wsparcia dla działań promujących jakość organizowanych przez Fundację Qualitas. Klub objął patronatem następujące projekty w ramach edycji na 2020 rok: JAKOŚĆ ROKU®, EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® oraz WYBÓR POLAKÓW®.

BEZ WYCHODZENIA Z DOMU MOŻESZ ZAMÓWIĆ NAJNOWSZE WYDANIE QUALITY MAGAZYNU

Magazyn Quality – prestiżowe i jedyne w Polsce czasopismo dla praktyków jakości: pełnomocników ds. ISO, koordynatorów Lean / Kaizen, wdrożeniowców oraz kadry zarządzającej. To zaufane źródło wiedzy, informacji, trendów, opinii i wydarzeń. Poznaj najlepsze praktyki światowych liderów i wdrażaj je w swojej firmie!

Dążymy do aktywnego wspierania procesów projakościowych w Polsce i w Europie. Chcemy wspólnie z Wami – czytelniami stawać się awangardą jakości.

Zamów już dziś swoją bezpłatną prenumeratę – redakcja@qualitymagazyn.pl