Z przyjemnością informujemy, że Członkowie Zarządu Klubu PF ISO 9000 podjęli decyzję o przyznaniu przez Klub PF ISO 9000 patronatu nad Konkursem Ikar Jakości.??

CZYM JEST IKAR JAKOŚCI IM. PROFESORA ROMUALDA KOLMANA?

To ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę dyplomową ukierunkowaną na tematykę zarządzania. Konkurs realizowany jest na podstawie zgłoszeń przesłanych na adres ikar@jakoscroku.pl przez promotorów prac obronionych na państwowych i prywatnych uczelniach w Polsce.

IKAR JAKOŚCI to inicjatywa, która wyróżnia i docenia wkład młodych osób w tworzenie wartościowych rozwiązań z zakresu zarządzania.

Pomysłodawcą i organizatorem jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Dobrych Praktyk Biznesowych z siedzibą w Katowicach. IKAR JAKOŚCI został objęty patronatem honorowym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.